
Бұрауыштар жинағы, S2 болат, екі компонентті тұтқалар, 6 дана Matrix Professional
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті тұтқалары бар S2 болаттан жасалған Matrix 13303 бұрағыштар жинағы 6 данадан тұрады. және бұрандалы қосылыстарды орнатуға және бөлшектеуге арналған. Бұрауыштар РН және SL саңылауларына сәйкес келеді және бекіткіштерді бір қолмен бағыттауға мүмкіндік беретін магниттелген ұштары бар. Жинақ тұрмыстық және компьютерлік техниканы жөндеу немесе жиһазды құрастыру кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Штангалар жоғары сапалы жапондық S2 болаттан жасалған, ал жұмыс бөліктері 58-62 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан бұрағыштар жоғары кернеуге төзімді және ұзақ қызмет етеді. Тұтқалар тұтас құю технологиясы бойынша жасалған, бұл олардың штангалармен қосылу сенімділігін арттырады. Екі бөліктен тұратын тұтқалар қолыңызда ыңғайлы отырады, бұл жұмысты орындау кезінде жайлылықты арттырады. Тұтқалардың артқы жағында ілулі сақтауға арналған тесіктер бар. Бұрауыштар Тайваньда өндірістің барлық кезеңдерінде күшейтілген бақылаумен жасалған, бұл олардың жоғары сапасына кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.575 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 6 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996031750 |
- Бағасы: 6 911 ₸

