
Fusion, CrV кәсіби бұрағыштар жинағы, үш бөліктен тұратын antislip тұтқасы, 6 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
3 компонентті antislip тұтқалары бар CrV болаттан жасалған Matrix Fusion 13351 кәсіби бұрағыштар жинағы 6 данадан тұрады. және жөндеу-монтаждау жұмыстарына арналған. Бұрауыштар ең көп таралған өлшемдегі PH және SL саңылаулары бар бұрандалы бекіткіштерге сәйкес келеді. Саусақ асты ойықтары мен сырғанамайтын өрнегі бар эргономикалық 3 бөліктен тұратын тұтқалар жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Құралдар жиһаз құрастыру және жабдықты жөндеу шеберлеріне пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған шыбықтар тозуға төзімді, сондықтан бұрағыштардың жұмыс істеу мерзімі жоғары. Кеңестер фосфатталған және коррозияға ұшырамайды, бұл құралдардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Тұтқаларда бұрағыштардың аспалы қоймасын ұйымдастыруға мүмкіндік беретін тесіктер бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 43 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 313 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 142 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.463 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Пәндер саны | 6 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996070889 |
- Бағасы: 2 829 ₸

