
Биттер жинағы және шеткі бастиектері бар қайтымды ысырма, 14 дана Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Хром-ванадийлі болаттан жасалған қашаулар жинағы бар ысырма. Қайтымды механизм бекіткіштерді тұтқаны ұстамай-ақ орауға және бұруға мүмкіндік береді. Ерекшеліктері Болат CrV. Бит қаттылығы - 60 HRC. Артықшылықтары Реверсивті механизм. Жиынтықтылық Ысырма - 1 дана. Бит - 14 дана. Шеткі бастар: 8, 9, 10 мм. PH1, SL4, T25, H2, H2.5, H3, H4, H5, H6 профилі бар биттер.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Өндіруші ел | Германия |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 218 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 132 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.317 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Пәндер саны | 14 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Құлып түрі | пластик |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, HEX, шеткі бастар |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996085814 |
- Бағасы: 2 982 ₸

