
Бұрауыш Сrystal, SL5 х 150 мм, мөлдір тұтқа, көміртекті болат Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Соққыға төзімді, май-бензинге төзімді. Көміртекті болаттан жасалған. Оның никельмен қапталған өзегі және магниттелген ұшы бар. Пластикалық тұтқа қолға ыңғайлы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 134-Отвертки Sparta Сrystal c прозрачной рукояткой |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996078403 |
- Бағасы: 126 ₸

