
Бұрауыш PZ1 х 75 мм, CrV, екі компонентті сабы Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТМ Барс сериялы бұрағыштар SL, PH, PZ толық өлшемді серияларымен ұсынылған. Бұрауыштардың бұл сериясы эксклюзивті дизайнға ие және Барс брендінің басқа өнімдері сияқты өндірістің барлық кезеңдерінде қатаң сапа бақылауынан өтеді. ТМ Барс бұрағыштары кәсіби жұмыстарға арналған берік, сенімді құрал болып табылады. Бұрауыштың ұшы индукциялық шыңдалған, магниттелген және фосфатталған жабыны бар. Бұл ерекшеліктер саңылаудың зақымдану мүмкіндігін және коррозияға қарсы жабынның бұзылуын болдырмайды. Бұрауыштың өзегі Din, ISO, ANSI Standart және ГОСТ 17199-88 стандарттарына сәйкес келетін жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған. Өзек коррозияға төзімді жабынға ие. Екі бөліктен тұратын тұтқа айналу моментінің берілуін арттыру және білек кернеуін азайту мақсатында соңғы технологияны қолдану арқылы жасалған. Эргономикалық пішін ұзақ уақыт жұмыс істегенде ыңғайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 27 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.052 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 190-Отвертки "БАРС", двухкомпонентная рукоятка |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996033846 |
- Бағасы: 447 ₸

