
Кілтке арналған күшейткіші бар соққылы бұрағыш, SL8 x 150, пластикалық тұтқа, CrV Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Матрицалық соққылы бұрауышта бұрауыштың түгелдей өтетін тұтас өзегі, сондай-ақ ескі, кептеліп қалған немесе тот басқан бұрандалы қосылыстарды бөлшектеу кезінде балғамен немесе балғамен соғуға мүмкіндік беретін болат сырық болады. Өзек қимасы бойынша алтыбұрышты пішінге ие және тұтқамен түйіскен жерінде алты қырлы гайкамен жабдықталған, бұл бұрауышқа кілтпен алып тастау қиын бекіткіштерді бөлшектеу кезінде қосымша күш қолдануға мүмкіндік береді. Штанганың ұшы магниттелген. Штанганың материалы жоғары сапалы CrV болаттан жасалған. Жұмыс бөлігінің қаттылығы: 56-62HRC. Пластикалық май мен бензинге төзімді тұтқа.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.24 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 191-Соққылы бұрағыштар |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996105949 |
- Бағасы: 372 ₸

