
Патронға арналған кілт, 10 мм, Т-тәрізді Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 168905 патронына арналған Т-тәрізді кілт сақиналы беріліс механизмі бар патрондарда диаметрі 10 мм бұрғыларды бекіту үшін қолданылады. Орнатудың бұл әдісі жұмыс кезінде жабдықтың құлап кетуіне жол бермейді. Кілт құрылысшыларға, жөндеушілерге, сондай-ақ үй шеберлеріне пайдалы болады. Артықшылықтары Кілт берік А3 болаттан жасалған, сондықтан ол кернеуге төзімді және ұзақ қызмет етеді. Өндірісте тотықтыру технологиясы қолданылған, сондықтан құрал жақсартылған беріктік пен коррозияға қарсы сипаттамаларға ие. Кілттің Т-тәрізді пішіні ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді және оған ең аз күш жұмсай отырып, жабдықты мықтап бекітуге мүмкіндік береді. Тұтқаның қол жетімділігі реттеледі, бұл кілтті қолыңызда ең ыңғайлы етіп орналастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Кілт түрі | Т-тәрізді |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 137 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 76 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.038 кг |
| Топ | Бұрғылау патрондары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 168-Патроны сверлильные,Ключи для патронов |
| Жабдық түрі | патронға арналған кілт |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Кілт форматы | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996052038 |
- Бағасы: 264 ₸

