
Патронға арналған кілт, 13 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 16886 патронына арналған кілт, 13 мм, бұрғылау патронының қысқыш механизмінде жабдықтың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. 13 мм патрондар үшін қолданылады. Кілт кәсіби құрылысшыларға да, өз қолдарымен жасаушыларға да пайдалы. Артықшылықтары Корпус конструкциялық болаттан жасалған, сондықтан оның беріктігі жоғары. Ыңғайлы L-тәрізді пішін бұрғыны орнату кезінде күш-жігерді үнемдейді. Пластикалық жабынның арқасында кілт қолыңызда сырғып кетпейді. Бұйым көпіршік қаптамасында жеткізіледі, бұл оны сатып алмас бұрын тексеруге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 137 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 76 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.068 кг |
| Топ | Бұрғылау патрондары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 168-Патроны сверлильные,Ключи для патронов |
| Кілт түрі | Г-образный |
| Жабдық түрі | патронға арналған кілт |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Кілт форматы | 13 мм |
| Штрих-код | 4044996052083 |
- Бағасы: 422 ₸

