
Негізгі бұрғыға арналған патрон 1.5-13 мм, 3/8 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
3/8 дюймдік қону диаметрі бар Matrix 16818 кілт патроны диаметрі 1,5-13 мм бұрғылау қондырғыларын бекітуге жарамды. Жоғары сапалы орындау оны кәсіби мақсаттарда пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Қаттылығы 54-56 HRC жұдырықшалары бар патрон қарқынды пайдалануға төтеп бере алады, соққы режимінде қолдануға болады. Негізгі механизм құралдың үлкен тарту күшін қамтамасыз етеді, бұл оның сенімді бекітілуіне кепілдік береді. Бедерлі беттің арқасында патронмен жұмыс істеу ыңғайлы, себебі ол қолында сырғып кетпейді. Патрон корпусындағы анық белгілердің арқасында оны басқалардың арасында оңай табуға болады. Картриджде бұрғыларды ауыстыруға арналған кілт бар, сондықтан оны бөлек сатып алудың қажеті жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 80 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.361 кг |
| Топ | Бұрғылау патрондары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 168-Патроны сверлильные,Ключи для патронов |
| Біліктің максималды диаметрі | 13 мм |
| Біліктің ең аз диаметрі | 1.5 мм |
| Қону диаметрі | 3/8 дюйм |
| Жабдық түрі | патрон |
| Картридж түрі | Кілт |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996079233 |
- Бағасы: 1 599 ₸

