
Саптамалары бар бекіткіш сақиналарға арналған тартқыш, 150 мм, әмбебап Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 150 мм, саптамалары бар әмбебап тартқыш Спарта 183505 сыртқы және ішкі құлыптау сақиналары үшін бөлек құралдарды сатып алу қажеттілігін жояды. Саптаманы орнату әдісіне байланысты тартқыш қысу үшін де, босату үшін де жұмыс істей алады. Саңылаулары бар сақиналар үшін қолданылады. Жөндеу шеберханасында, үйде немесе гаражда пайдалы болады.Артықшылықтарырнақша 90 және 45 градус бұрыштарда түзу жақтары да, қисық жақтары да бар саптамалармен жабдықталған, сондықтан ол жету қиын жерлерде сақиналармен сәтті күреседі.Тартқыштың конструкциясы автоматты сығу серіппесін қамтамасыз етеді, бұл шебердің күші мен уақытын үнемдейді.Құю тұтқалары қолыңыздан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 109 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.175 кг |
| Топ | Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 183-Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар, былғарыға арналған кескіштер |
| Губкалардың материалы | көміртекті болат |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996103143 |
- Бағасы: 1 870 ₸

