
Тартқыш, 150 мм, сыртқы бекіткіш сақиналарға арналған, иілген жақтары (қысқышы) Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тартқыш Спарта 183205 ұзындығы 150 мм, иілген жақтары бар, қысқышта жұмыс істейді және сыртқы құлыптау сақиналарын алып тастауға және орнатуға арналған. Тартқыштың ұштары сақина құлақшаларының саңылауларына сәйкес келеді, тұтқаларды қысу сақинаны босатады және оны отыратын орынға орнатуға болады. Кеңестердің ерекше пішіні сақиналардың олардан сырғып кетуіне жол бермейді. Бекіткіш сақиналы тартқыш автомобильдерді, велосипедтерді, тұрмыстық техниканы жөндеу үшін қолданылады.Артықшылықтарыкомпьютер көміртекті болаттан жасалған және бірнеше рет пайдалануға арналған.Қисық губкалар қол жетпейтін жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді.Ұштықтар қосымша шынықтырудан өтті және айтарлықтай жүктемені көтере алады.Құю тұтқалары қолға ыңғайлы орналасады, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.138 кг |
| Топ | Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 183-Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар, былғарыға арналған кескіштер |
| Губкалардың материалы | көміртекті болат |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996103419 |
- Бағасы: 1 150 ₸

