
Тартқыш, 150 мм, сыртқы бекіткіш сақиналарға арналған, түзу (ағытпа) Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 150 мм Sparta 183305 түзу тартқышы — қысқышпен жұмыс істейтін және саңылаулары бар сыртқы бекіткіш сақиналарды орнату және алу үшін қолданылатын монтаждау құралы. Ақылды конфигурацияның арқасында тартқыштың ұштары сақинаның құлақшаларын мықтап ұстайды. Құрал тұрмыстық техниканы немесе автокөлікті жөндеушілерге пайдалы болады, сонымен қатар үй шаруашылығында пайдалы болады.Артықшылықтарыжүктемеге төзімділік — бекіткіш сақина тартқышы берік көміртекті болаттан жасалған.Төзімділік — тартқыштың ұштары жоғары қаттылыққа ие.Жұмыс кезіндегі жайлылық — құю тұтқалары сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.143 кг |
| Топ | Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 183-Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар, былғарыға арналған кескіштер |
| Губкалардың материалы | көміртекті болат |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996103433 |
- Бағасы: 1 172 ₸

