
Тартқыш, 150 мм, ішкі бекіткіш сақиналар үшін, иілген жақтары (қысу) Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 150 мм иілген жақтары бар Спарта 183255 тартқышы ішкі құлыптау сақиналарын монтаждау және бөлшектеу үшін қысу үшін қолданылады. Тартқыштың ұштарына сақина құлақтары сырғып кетпес үшін арнайы пішін беріледі. Бекіткіш сақиналарды тартқыш жөндеу шеберханасында, автосервис кәсіпорнында пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтарыкомпьютер көміртекті болаттан жасалған және бірнеше рет пайдалануға арналған.Қисық губкалар қол жетпейтін жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді.Ұштықтар қосымша шынықтырудан өтті және айтарлықтай жүктемені көтере алады.Құю тұтқалары қолға ыңғайлы орналасады, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.124 кг |
| Топ | Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 183-Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар, былғарыға арналған кескіштер |
| Губкалардың материалы | көміртекті болат |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996103457 |
- Бағасы: 1 076 ₸

