
Тартқыш, 150 мм, ішкі бекіткіш сақиналарға арналған, түзу (қысу) Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 150 мм Sparta 183355 түзу тартқышы қысу арқылы жұмыс істейді және ішкі көзді құлыптау сақиналарын орнатуға және алуға арналған. Тартқышта сақинаның үзілу мүмкіндігін азайтатын арнайы геометриялық ұштары бар. Құрал шеберханада, автосервисте, сондай-ақ тұрмыста қажет болады.Артықшылықтарыжүктемеге төзімділік — бекіткіш сақина тартқышы берік көміртекті болаттан жасалған.Төзімділік — тартқыштың ұштары жоғары қаттылыққа ие.Жұмыс кезіндегі жайлылық — құю тұтқалары сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.127 кг |
| Топ | Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 183-Бекіткіш сақиналарға арналған қысқыштар, былғарыға арналған кескіштер |
| Губкалардың материалы | көміртекті болат |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996103488 |
- Бағасы: 1 166 ₸

