
Үстел үсті, көп функциялы, ауыстырмалы қондырма, бұрғыға арналған қамыт, топсалы механизм, 70 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 18508 көп функциялы үстел үсті ысырмасы, жақтарының ені 70 мм, бұрғыға арналған ауыстырмалы саптама-қамыт және топсалы механизмнің жұмыс жүрісі 50 мм. Бұл слесарлық құрал ұсақ дайындамаларды бекіту үшін оңтайлы болып табылады. Бөлшектер модельдеу, тұрмыстық техниканы жөндеу және басқа да ұсақ-түйек жұмыстар кезінде бөлшектерді өңдеу кезінде ыңғайлы болады.Артықшылықтарыесептеу үшін вице қысқыштарын қалыңдығы 5 см-ге дейінгі кез келген үстелдің үстіне бекітуге болады.Топсалы механизм тұтқаның үстіңгі бөлігін айналдыруға және еңкейтуге мүмкіндік береді, осылайша дайындаманы әртүрлі бұрыштарда өңдеуге болады.Қысқыш жақтардағы резеңке төсемдер сынғыш дайындамалардың зақымдалуын болдырмайды, сонымен қатар бұйымдардың сенімдірек бекітілуін қамтамасыз етеді.Қысқыш қысқыш бөлшектерді бұрғылауға ыңғайлы болу үшін бұрғылауды бекітуге мүмкіндік береді.990 г висканың салмағы аз болғандықтан, оны тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Губкалардың ені | 70 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.99 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 185-Тиски |
| Ерекшеліктері | Айналдыру функциясы |
| Жұмыс барысы | 55 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996104577 |
- Бағасы: 9 022 ₸

