
Үстел үсті ысырмасы, резеңке вакуумды сорғыш, топсалы механизм, жұмыс жақтарының ені 70 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 18506 резеңке вакуумдық сорғыш шыныаяқы және топсалы механизмі бар, жұмыс жақтарының ені 70 мм болатын жұмыс үстелінің тірегі дайындамаларды бекіту үшін қолданылады. Жақ арасындағы қашықтық 50 мм-ге дейін реттеледі, бұл зергерлік бұйымдарды, жөндеу және басқа да ұсақ-түйек жұмыстарды орындау кезінде ұсақ дайындамаларды бекітуге мүмкіндік береді.АртықшылықтаРырезинді вакуумды сорғыш кез келген түрдегі тегіс беттерге ілмектерді орнатуға мүмкіндік береді, сондықтан оларды тіпті далалық жұмыстар үшін де алуға ыңғайлы.Топсалы механизмнің арқасында дайындаманың орнын өзгерту және оны әртүрлі бұрыштарда өңдеу үшін тұтқаның үстіңгі бөлігін 360 градус амплитудамен бұруға және еңкейтуге болады.Қысым жақтары резеңке төсемдермен толықтырылған, бұл сынғыш бөлшектерді сыну қаупінсіз бекітуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Губкалардың ені | 70 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 95 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 185-Тиски |
| Ерекшеліктері | Айналдыру функциясы |
| Жұмыс барысы | 68 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996104591 |
- Бағасы: 11 632 ₸

