
Слесарлық, үстелдік, айналмалы қысқыштар, жұмыс жақтарының ені 50 мм, Сибртех анвилі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 18668 үстелдік слесарлық орындық, айналмалы, жұмыс жақ ені 50 мм, анвилі дайындамаларды 55 мм-ге дейін бекіту үшін пайдалы. Олардың арқасында габаритті емес бөлшектерді өңдеу ыңғайлы. Құрал жартылай кәсіби слесарлық және ағаш ұсталық жұмыстарды орындау үшін пайдалы.Артықшылықтарыайналмалы механизм 360 градус амплитудасы бар бөліктің орнын өзгертуге мүмкіндік береді.Бұрандалы қысқыш висканы жылдам орнатуға және алуға мүмкіндік береді, осылайша оны әртүрлі жұмыс орындарында пайдалануға болады.Шойын корпусы мен болат жақтары жоғары беріктік сипаттамаларына ие.Жақ сүйегі ұсақ соқпалы жұмыстарға арналған.Құрал ұтқырлықпен сипатталады, өйткені оның салмағы 1,57 кг.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Губкалардың ені | 50 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.695 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 188 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 158 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 76 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 185-Тиски |
| Ерекшеліктері | Айналдыру функциясы |
| Жұмыс барысы | 55 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996104706 |
- Бағасы: 6 602 ₸

