
Құбырлы қысқыштар, 10-89 мм Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құбырларды және басқа дөңгелек дайындамаларды бекіту үшін жұмыс инсульті 10-89 мм болатын Спарта 185705 құбырлы қысқыштары қолданылады. Оларды пайдалану оңай: қысқыш механизм жоғарыдан төменге түсіріліп, арнайы ілмекпен бекітіледі. Құралдың көмегімен құбырларды аралауға, жіптерді кесуге және басқа да слесарлық жұмыстарды орындауға болады.Артықшылықтарықұрылымдық беріктік — висканың жақтары мен корпусы шойыннан жасалған.Коррозиядан қорғау — құрал эмальмен қапталған.Бекіткіш болттың түрін стационарлық құрал ретінде пайдалануға болады.Қысқыш механизмді пайдалану ыңғайлылығы — тұтқасында пластик ұштары бар.Жеңіл салмағы 4,82 кг — құралды тасымалдауға және далалық жұмыстарға өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Губкалардың ені | 89 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.67 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 72 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 288 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 245 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 185-Тиски |
| Жұмыс барысы | 89 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996065465 |
- Бағасы: 10 691 ₸

