
Тисса, 40 мм, Спарта үстеліне арналған бекіткіш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені 40 мм жақтары және үстелге арналған бекіткіші бар Спарта 185055 вискасы ағаштан жасалған ұсақ бөлшектерді мықтап бекітуге мүмкіндік береді. Шеберханада немесе гаражда ұсталық және слесарлық жұмыстарды орындау кезінде пайдалы болады. Жұмыс барысы 30 мм құрайды, бұл шағын габаритті бұйымдарды орнатуға мүмкіндік береді.Артықшылықтарықұрал берік және қатты материалдан — шойыннан жасалған.Эмаль жабыны висканы коррозиядан қорғайды, бұл оның қызмет ету мерзімін ұзартады.Бұрандалы қысқыш механизм жұмыс үстелінің тұтқасын оңай орнатуға және алуға мүмкіндік береді.Тұтқаның салмағы 418 г, сондықтан тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Губкалардың ені | 40 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.46 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 47 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 118 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 88 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 185-Тиски |
| Жұмыс барысы | 30 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996104720 |
- Бағасы: 1 692 ₸

