
Слесарлық қысқыштар, 100 мм, айналмалы, анвилі Спарта бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
186235 жылғы "Спарта" бұрылмалы темір ұстасының білігі, жақ сүйектерінің ені 100 мм, 75 мм—ге дейінгі бөлшектерді ұстауға арналған шағын құрал. Шағын габаритті дайындамаларды өңдеуге ыңғайлы болу үшін жеке шеберханада немесе гаражда пайдалы болады.Артықшылықтарыв корпусы шойыннан, ал жақтары болаттан жасалған, соның арқасында құралдың жоғары беріктігіне қол жеткізіледі.Жұмыс істемейтін беттерде коррозиядан қорғау үшін ұнтақ жабыны бар.Айналмалы қысқыштар дайындаманы өңдеуге ыңғайлы болу үшін оның орнын өзгертуге мүмкіндік береді.Соққы жұмыстарын орындау үшін тірек конструкциясында анвил қарастырылған.Бедерлі қысқыш жақтаулар бұйымдарды сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.Висканы стационарлық құрал ретінде пайдалануға болады, өйткені олар жұмыс үстеліне болттармен бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жағдайы | Қ/Б |
| Губкалардың ені | 100 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 133 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 186-Бұрылмалы слесарлық қысқыштар |
| Ерекшеліктері | Айналдыру функциясы |
| Жұмыс барысы | 75 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996040042 |
- Бағасы: 13 755 ₸

