
Слесарлық қысқыштар, 125 мм, айналмалы (Глазов) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дайындамаларды мықтап бекіту үшін үстелге арналған бекіткіші және бұрандалы қысқышы бар 18665 ж., 125 мм жақтың ені бар слесарлық тірек қолданылады. Олардың көмегімен кәсіби емес ағаш және слесарлық жұмыстарды орындау ыңғайлы. Жұмыс жүрісі 160 мм болатын қысқыштар үлкен дайындамаларды ұстауға арналған.Артықшылықтарыберіктілік және беріктік — корпус HF50 шойыннан, ал жақтары 50X болаттан жасалған.Коррозияға төзімділік — құрал ұнтақпен қапталған.Бұйымдарды сенімді бекіту — қысқыштар бедерлі жақтармен жабдықталған.Жылдам монтаждау — слесарлық аспаптар қалыңдығы 5 см-ге дейінгі кез келген үстелшелерге бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Губкалардың ені | 125 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11.9 кг |
| Биіктігі | 171 мм |
| Ұзындығы | 383 мм |
| Ені | 195 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 185 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 405 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 186-Бұрылмалы слесарлық қысқыштар |
| Материал | Шойын |
| Ерекшеліктері | Айналдыру функциясы |
| Жұмыс барысы | 160 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800024596 |
- Бағасы: 59 223 ₸

