
Слесарлық қысқыштар, 200 мм, айналмалы, анвилі Спарта бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 186295 анвилі бар айналмалы слесарлық тірек, жақтарының ені 200 мм, 150 мм—ге дейінгі бөлшектерді ұстауға арналған шағын құрал. Ірі габаритті дайындамаларды өңдеуге ыңғайлы болу үшін жеке шеберханада немесе гаражда пайдалы болады.Артықшылықтарыв корпусы шойыннан, ал жақтары болаттан жасалған, соның арқасында құралдың жоғары беріктігіне қол жеткізіледі.Жұмыс істемейтін беттерде коррозиядан қорғау үшін ұнтақ жабыны бар.Айналмалы қысқыштар дайындаманы өңдеуге ыңғайлы болу үшін оның орнын өзгертуге мүмкіндік береді.Соққы жұмыстарын орындау үшін тірек конструкциясында анвил қарастырылған.Бедерлі қысқыш жақтаулар бұйымдарды сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.Висканы стационарлық құрал ретінде пайдалануға болады, өйткені олар жұмыс үстеліне болттармен бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жағдайы | Қ/Б |
| Губкалардың ені | 200 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 17 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 206 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 408 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 221 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 186-Бұрылмалы слесарлық қысқыштар |
| Ерекшеліктері | Айналдыру функциясы |
| Жұмыс барысы | 150 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996048888 |
- Бағасы: 39 500 ₸

