
Слесарлық қысқыштар, 80 мм, айналмалы (Глазов) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дайындамаларды мықтап бекіту үшін үстелге арналған бекіткіші және бұрандалы қысқышы бар 18662 ж., 80 мм жақ ені бар слесарлық тірек қолданылады. Олардың көмегімен кәсіби емес ағаш және слесарлық жұмыстарды орындау ыңғайлы. Жұмыс жүрісі 100 мм болатын қысқыштар шағын дайындамаларды ұстауға арналған.Артықшылықтарыберіктілік және беріктік — корпус HF50 шойыннан, ал жақтары 50X болаттан жасалған.Коррозияға төзімділік — құрал ұнтақпен қапталған.Бұйымдарды сенімді бекіту — қысқыштар бедерлі жақтармен жабдықталған.Жылдам монтаждау — слесарлық аспаптар қалыңдығы 5 см-ге дейінгі кез келген үстелшелерге бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Губкалардың ені | 80 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.9 кг |
| Биіктігі | 121 мм |
| Ұзындығы | 255 мм |
| Ені | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 186-Бұрылмалы слесарлық қысқыштар |
| Материал | Шойын |
| Ерекшеліктері | Айналдыру функциясы |
| Жұмыс барысы | 100 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800024572 |
- Бағасы: 35 821 ₸

