
Гидравликалық құбыр майыстырғыш, 1/2-3", 15 т, Matrix табандықтарымен жиынтықта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гидравликалық құбыр майыстырғыш Matrix 181365 1/2–3 дюймдік аяқ киіммен бірге шеберге 15 тоннаға дейін иілу күшін қолдануға мүмкіндік береді. Гидравликалық жүйенің арқасында бөлшектерді суықта 90° бұрышқа дейін көп күш жұмсамай бүгуге болады. Құбыр майыстырғыш құрылыста және машина жасауда пайдалы болады. Иілгеннен кейін құбырлар өткізу қабілетін жоғалтпайды, сондықтан олар кез келген жүйелерге, соның ішінде жоғары қысымды жүйелерге жарамды. Артықшылықтары Жұмыстың дәлдігі — серіппелі қайтарымы бар бір тізбекті гидравликалық жүйе поршеньнің қозғалысын басқаруға мүмкіндік береді. Тұрақты негіз — жұмыс кезінде құбыр майыстырғыштың аударылуына жол берілмейді. Иілудің әртүрлі бұрышы — корпустағы көптеген саңылаулар бүйірлік аялдамаларды қайта реттеуге мүмкіндік береді. 8 саптамадан тұратын жинақ — жабдық диаметрі 1/2-3 дюйм болатын құбырларды бүгуге қабілетті. Сақтау және тасымалдау ыңғайлылығы — жинақ пластик қорапта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 60.87 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 290 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 670 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 3505 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/181365.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/3505.pdf |
| _пакеттегі ені | 610 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Трубогибы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 181-Трубогибы |
| Штангадағы максималды күш | 15000 кг |
| Құбырдың максималды сыртқы диаметрі | 88.5 мм |
| Иілудің максималды бұрышы | 91 градус |
| Сабақтың максималды жүрісі | 238 мм |
| Өңдеу материалы | металл |
| Құбыр профилі | круглый |
| Аяқ киімнің өлшемдері | 1 дюйм, 1/2 дюйм, 1/4 дюйм, 2 дюйм, 3 дюйм, 3/4 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996105604 |
- Бағасы: 177 330 ₸

