
Құбыр майыстырғыш, 15 мм-ге дейін, металлопластиктен және жұмсақ металдардан жасалған құбырларға арналған Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құбыр майыстырғыш Спарта 181255 диаметрі 15 мм-ге дейін және қабырғалары қалыңдығы 1 мм-ге дейін металлопластикадан және жұмсақ металдардан жасалған құбырларды майыстыру үшін қолданылады. Оның иілу бұрыштарының кең диапазоны бар: 0°-тан 180°-қа дейін. Жабдық құбыр жүйелерінің кез келген түрін жасау үшін тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған. Артықшылықтары Оправкада құбырларды қажетті бұрышта дәл бүгу үшін градустық металл белгілер бар. Құбыр майыстырғыштың металл конструкциясы қажетті беріктік сипаттамаларына ие. Ойықтары бар пластикалық жұмыс тұтқасы құралдың сенімді ұсталуын және ыңғайлы жұмысын қамтамасыз етеді. Құрылғының салмағы 940 г, сондықтан оны далалық жұмыстарға өзіңізбен бірге алып жүру ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.94 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 42 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 395 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Трубогибы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 181-Трубогибы |
| Құбырдың максималды сыртқы диаметрі | 15 мм |
| Иілудің максималды бұрышы | 180 град |
| Өңдеу материалы | металл |
| Құбыр профилі | круглый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996040066 |
- Бағасы: 3 166 ₸

