
Жағасы, 115 мм, шаршы 1/4, CrV Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 14011 хромдалған жаға, 115 мм, 1/4 дюймдік шаршы, CrV, гайкаларды, болттарды және басқа бұрандалы бекіткіштерді шеткі розеткалар арқылы қолмен орнатуға және бөлшектеуге арналған. Ол тұрмыстық және кәсіби салаларда — велосипедтерді, автомобильдерді, станоктарды жөндеу үшін пайдаланылуы мүмкін. Артықшылықтары Жағалар беріктігі жоғары хром-ванадийлі болаттан жасалған, сондықтан сыну қаупінсіз айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады. Хром жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді, яғни құрал ұзақ уақыт қызмет етеді. Шарлы бекіткіш жұмыстың жылдамдығы мен сапасын арттыра отырып, шеткі басын мықтап ұстайды. Жылжымалы жалғаушы шаршы тетіктің ұзындығын өзгертуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.047 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 24 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 113 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 14 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Удлинители,Шарниры для сменных головок |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 139-Ұзартқыштар,12,5 мм шаршы бар ауыстырылатын розеткаларға арналған топсалар |
| Ұзындығы | 115 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Ерекшеліктері | т-тәрізді |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996041186 |
- Бағасы: 683 ₸

