
Жағасы, үлкен, шаршысы 12.5 мм, мырышталған (ТҮБІ) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үлкен мырышталған жаға ТҮБІ 13962, 300 мм, шаршысы 12,5 мм, шеткі бастиектерді орнату үшін қолданылады және бұрандалы бекіткіштерді қолмен бұрау және бұрау үшін қолданылады. Ол өндірістік кәсіпорындарда және автосервистерде қолданылады. Артықшылықтары Жаға беріктігі жоғары көміртекті легирленген болаттан жасалған 45, сондықтан ол ауыр жүктемелерде сынбайды. Мырышпен қапталған жабын құралдың қызмет ету мерзімін ұзарта отырып, оны тот басудан сақтайды. Қосылатын квадраты бар жылжымалы элемент рычагтың ұзындығын өзгертуге мүмкіндік береді, яғни аз күш жұмсай отырып, айналу моментін арттырады. Шарикті бекіткіштің арқасында соңғы розетка жұмыс кезінде секірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.34 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Удлинители,Шарниры для сменных головок |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 139-Ұзартқыштар,12,5 мм шаршы бар ауыстырылатын розеткаларға арналған топсалар |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | т-тәрізді |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4606800022646 |
- Бағасы: 1 093 ₸

