
Жағасы, шағын, шаршысы 12.5 мм, мырышталған (ТҮБІ) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шағын мырышталған жаға ТҮБІ 13964, 210 мм, шаршысы 12,5 мм — шеткі бастарды айналдыруға арналған қол құралы. Т-тәрізді жаға болттар мен гайкаларды бұрап алу және бұрау үшін қолданылады, автомобильдер мен велосипедтерді жөндеу үшін оңтайлы. Артықшылықтары Жағалар тіпті ауыр жүктемелер кезінде де бұзылмайды, өйткені ол беріктігі жоғары құрылымдық легирленген болаттан жасалған 45. Құрал ұзақ уақыт қызмет етеді және мырыш жабынының арқасында тот баспайды. Рычагтың ұзындығын қону алаңы бар жылжымалы элементтің арқасында өзгертуге болады. Соңғы розетка шарикті бекіткіштің арқасында мықтап ұсталады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.253 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Удлинители,Шарниры для сменных головок |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 139-Ұзартқыштар,12,5 мм шаршы бар ауыстырылатын розеткаларға арналған топсалар |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | т-тәрізді |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4606800022653 |
- Бағасы: 823 ₸

