
Бұрауыш жағасы, 150 мм, шаршы 1/4 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
13920 матрицалық бұрағыш жағасы, 150 мм, 1/4 дюймдік шаршы, шеткі розеткаларды орнатуға және бұрандалы бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған. Құрал жөндеу, құрылыс кезінде пайдалы болады, жабдықты монтаждау және бөлшектеу үшін, автомобильдерді жөндеу кезінде пайдалануға болады. Жаға 1/4 дюймдік бекіту ұясы бар шеткі розеткаларға сәйкес келеді. Артықшылықтары Төзімділік — тұтқа соққыға төзімді пластиктен жасалған, ал жағаның өзі ауыр хром-ванадийлі болаттан жасалған, сондықтан ол ауыр жүктемелерде сынбайды. Төзімділік — мырыш жабыны құралды коррозиядан қорғайды. Сенімділік — шарлы бекіткіштің арқасында саптама жұмыс барысында серпілмейді. Ыңғайлы пайдалану — эргономикалық тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, бұл шаршауды азайтады. Жету қиын жерлерде жұмыс істеу мүмкіндігі — жағаның ұзындығы небәрі 150 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.097 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 22 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Удлинители,Шарниры для сменных головок |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 139-Ұзартқыштар,12,5 мм шаршы бар ауыстырылатын розеткаларға арналған топсалар |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Ерекшеліктері | отвертки |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996004945 |
- Бағасы: 731 ₸

