
Бұрауыш жағасы, 150 мм, шаршы 1/4 Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш жағасы Stels 14012, 150 мм, 1/4 дюймдік бекіту квадраты бар ауыстырылатын розеткаларды бекіту үшін қолданылады. Ол болттарды, гайкаларды және басқа бұрандалы бекіткіштерді бұрап, бұрап алуға мүмкіндік береді. Құрал тұрмыстық және кәсіби салаларда техника мен жабдықтарды монтаждау, бөлшектеу және жөндеу үшін қолданылады. Жаға ұсақ бөлшектермен жұмыс істеу үшін оңтайлы. Артықшылықтары Қосылатын шаршыдағы арнайы шар соңғы басын мықтап бекітеді. Жаға коррозияға қарсы жабыны бар хром-ванадийлі болаттан жасалған, яғни ол ұзақ уақытқа созылады, сынбайды және тот баспайды. Эргономикалық тұтқаны ұстауға ыңғайлы, бұл жұмыс кезінде шаршауды азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.094 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 24 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 24 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Удлинители,Шарниры для сменных головок |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 139-Ұзартқыштар,12,5 мм шаршы бар ауыстырылатын розеткаларға арналған топсалар |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Ерекшеліктері | отвертки |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996041254 |
- Бағасы: 881 ₸

