
Икемді ұзартқыш сым 150 мм, шаршы үшін 1/4 Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 150 мм, шаршы өлшемі 1/4 дюйм болатын икемді Stels 13909 ұзартқыш сымы бұрандалы қосылыстарды орнатуға және бөлшектеуге арналған. Соңғы розеткалармен, U-қосылыстарымен және басқа қондырмалармен үйлесімді. Иілгіш конструкциясының арқасында жету қиын жерлерде, соның ішінде бұрышта орналасқан бекіткіштермен жұмыс істеуді жеңілдетеді. Ұзартқыш сым слесарлық шеберханада, сондай-ақ автокөліктерді кәсіби немесе өздігінен жөндеу үшін пайдалы болады.АртықшылықтаРыұзартқыш жүктемелер нәтижесінде деформацияларға төзімді, себебі ол хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған.Бұйымның беті күңгірт хромды жабынмен коррозияның пайда болуынан қорғалған.Қондырмалар шарикті бекіткіштің арқасында икемді ұзартқыш сымға мықтап бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 148 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 12 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.062 кг |
| Топ | Удлинители,Шарниры для сменных головок |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 139-Ұзартқыштар,12,5 мм шаршы бар ауыстырылатын розеткаларға арналған топсалар |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Ерекшеліктері | икемді |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996041872 |
- Бағасы: 1 099 ₸

