
3/8F x 1/4 M адаптері, CrV Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 13901 адаптері, 1/4 дюйм (f) x 3/8 дюйм (m), CrV болаттан жасалған, әртүрлі бекіту квадраттары бар құралдарды пайдалануға мүмкіндік береді. Ол қарқынды жүктемелерге арналған, сондықтан жеке және кәсіби шеберлер үшін пайдалы болады. Артықшылықтары 44-48 HRC қаттылығына дейін шыңдалған хром-молибденді болат адаптердің қажетті беріктік сипаттамаларын қамтамасыз етеді. Күңгірт хром жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді. Ша шарикті бекіткіштің арқасында адаптер саптамаларды мықтап ұстайды. Адаптер корпусындағы сипаттамалары бар үлкен таңбалаудың арқасында оны жұмыс аймағында оңай табуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.021 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 22 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 12 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Удлинители,Шарниры для сменных головок |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 139-Ұзартқыштар,12,5 мм шаршы бар ауыстырылатын розеткаларға арналған топсалар |
| Болат маркасы | CrV |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм, 3/8 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996079509 |
- Бағасы: 552 ₸

