
Қақпаға арналған ұзартқыш, 250 мм, 12.5 мм шаршы, мырышталған (ТҮБІ) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 250 мм, шаршысы 12,5 мм болатын мырышталған 13960 ТӨМЕНГІ жаға ұзартқышы бұрандалы бекіткіштерді бұрау және бұрап алу үшін пайдаланылады және 1/2 дюймдік жағаларға шеткі розеткаларды орнату үшін жарамды. Қол жеткізу қиын бекіткіштермен жұмысты жеңілдетеді. Слесарлық және автожөндеу шеберханасында пайдалы болады.Артықшылықтарұзартқыш көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол жоғары жүктемелерге төзімді.Бұйымның мырышталған беті коррозияның пайда болуына төзімді.Шарикті бекіткіштің арқасында саптама жұмыс кезінде ұзартқыш сымнан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 23 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Топ | Удлинители,Шарниры для сменных головок |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 139-Ұзартқыштар,12,5 мм шаршы бар ауыстырылатын розеткаларға арналған топсалар |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | прямые |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800022639 |
- Бағасы: 1 141 ₸

