
Ұзартқыш сым, 125 мм, 1/2, CrV, жылтыратылған хром Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 13972 ұзартқыш сымы, ұзындығы 125 мм, 1/2 дюймдік шаршы, CrV болаттан жасалған, жылтыратылған хром, бұрандалы бекіткіштерді тар және ойық жерлерде орнатуды және бөлшектеуді жеңілдетеді. 1/2 дюймдік отырғышы бар U-қосылысын, розетка басын және басқа қондырмаларды бекітуге мүмкіндік береді. Ұзартқыш сым слесарь және автожөндеу шеберханасында пайдалы болады.Артықшылықтарыжоғары берікті хром—ванадий тобының болаты - ұзартқыш жоғары жүктемелерге төзімді.Жылтыратылған хром жабыны — ұзартқыш сым коррозиядан қорғалған.Шарлы бекіткіш — қондырма жұмыс кезінде босап кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.202 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 23 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Удлинители,Шарниры для сменных головок |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 139-Ұзартқыштар,12,5 мм шаршы бар ауыстырылатын розеткаларға арналған топсалар |
| Ұзындығы | 125 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Ерекшеліктері | прямые |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996004976 |
- Бағасы: 1 186 ₸

