
Ұзартқыш сым, 50 мм, 1/4, CrV Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 13902 ұзартқыш сымы ұзындығы 50 мм, ұзындығы 1/4 дюймдік шаршы, CrV болаттан жасалған, бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеу үшін шеткі розеткалар мен басқа қондырмалардың тар жерлері мен ойықтарында пайдалануды жеңілдетеді. Оның деформацияға төзімділігі жоғары, өйткені ол хром-ванадий тобындағы берік болаттан жасалған. Слесарлық істерде және автомобильдерді жөндеу үшін қолданылады.Артықшылықтарысынғыштық — ұзартқыш сым жоғары беріктігімен және динамикалық жүктемелерге төзімділігімен сипатталады.Коррозияға төзімділік — ұзартқыш сымның беті күңгірт хроммен қапталған, бұл оның тозуға төзімділігін арттырады және тоттың пайда болуына жол бермейді.Сенімді бекіту — саптамалар шарикті бекіткіштің арқасында ұзартқыш сымға мықтап ұсталады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 105 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 43 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.024 кг |
| Топ | Удлинители,Шарниры для сменных головок |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 139-Ұзартқыштар,12,5 мм шаршы бар ауыстырылатын розеткаларға арналған топсалар |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Ерекшеліктері | прямые |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996106298 |
- Бағасы: 400 ₸

