
Ұзартқыш сым, 75 мм, 3/8, CrV, жылтыратылған хром, жету қиын жерлерде жұмыс істеуге арналған Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 75 мм Matrix 13971 ұзартқыш сымы, CrV болаттан жасалған, хроммен жылтыратылған, отыратын орны және 3/8 дюймдік қосылу алаңы бар, бұрандалы қосылыстарды жету қиын жерлерге орнату және бөлшектеу үшін қолданылады. Қосылатын шаршының арнайы конструкциясы арқасында бұрышта орналасқан бекіткіштермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Ұзартқыш сым слесарлық жұмыстарды орындау және автомобильдерді жөндеу үшін пайдалы.Артықшылықтарұзартқыш хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, бұл оның жоғары жүктемелерге төзімділігін қамтамасыз етеді.Жылтыратылған хром жабыны бұйымның тозуға төзімділігін арттырады және оны коррозиядан қорғайды.Шарлы бекіткіш жұмыс кезінде саптаманы мықтап ұстайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.078 кг |
| Ұзындығы | 75 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Удлинители,Шарниры для сменных головок |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 139-Ұзартқыштар,12,5 мм шаршы бар ауыстырылатын розеткаларға арналған топсалар |
| Болат маркасы | CrV |
| Ерекшеліктері | прямые |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 3/8 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996004969 |
- Бағасы: 906 ₸

