
1/4 шаршысы бар кардан топсасы, CrV, жылтыратылған хром Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CrV-тобындағы болаттан жасалған Matrix 13993 кардан түйіспесі, жылтыратылған хром, 1/4 дюймдік бекіту шаршысы бар жағаға немесе ысырма кілтіне орнатылады. Құралды бекіткіш элементіне бұрышта орналастыруға мүмкіндік береді, бұл бұрандалы қосылымдарға тар жерлерде қол жеткізуді жеңілдетеді. Монтаждау және бөлшектеу жұмыстары кезінде, сондай-ақ жабдықты жөндеу үшін пайдалы.Артықшылықтарытозуға төзімділік — кардан қосылысы хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған және кернеуге төзімді.Зақымданудан және коррозиядан қорғау — топсаның беті жылтыратылған хроммен қапталған.Шары бар бекіткіш қондырманың сенімді бекітілуі жұмыс кезінде ұштық басын мықтап ұстайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Болат маркасы | CrV |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 40 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 12 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.028 кг |
| Топ | Удлинители,Шарниры для сменных головок |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 139-Ұзартқыштар,12,5 мм шаршы бар ауыстырылатын розеткаларға арналған топсалар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996005089 |
- Бағасы: 745 ₸

