
3/8 шаршысы бар кардан топсасы, CrV Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
3/8 дюймдік квадраты бар Stels 13819 кардан түйіспесі, CrV-тобының болатынан жасалған, соңғы розеткалармен жұмыс істеуге арналған. 3/8 дюймдік бекіту квадраты бар жағалы немесе ысырмалы кілтке орнатылады. Айналу моментін бұрышпен беруге мүмкіндік береді және кеңістік шектеулі жағдайларда бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеуді жеңілдетеді. Шеберханада, үйде немесе гаражда пайдалы болады.Артықшылықтарытозуға төзімділік — кардан қосылысы хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған және кернеуге төзімді.Зақымданудан және коррозиядан қорғау — топсаның беті жылтыратылған хроммен қапталған.Шары бар бекіткіш қондырманың сенімді бекітілуі жұмыс кезінде ұштық басын мықтап ұстайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Болат маркасы | CrV |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 113 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 47 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.068 кг |
| Топ | Удлинители,Шарниры для сменных головок |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 139-Ұзартқыштар,12,5 мм шаршы бар ауыстырылатын розеткаларға арналған топсалар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 3/8 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996110325 |
- Бағасы: 1 316 ₸

