
Қол бұрауыштары 4 дана, Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрандалы ойығы бар құралдың үшкір ұшы бір уақытта оның қуысына жіптерді қолдану арқылы қажетті тесікті бұрғылауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.087 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 198 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Сурет салушылар, сылақшылар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 189-Сурет салушылар, Сылақшылар |
| Жиынтықтағы саны | 4 |
| Материал | Болат |
| Тұтқа | металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996096827 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

