
Құрама тістеуіктер Black Nickel, 200 мм, екі компонентті тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм, екі бөліктен тұратын тұтқалары бар Matrix Black Nickel 16983 құрама тістеуіктері дайындамаларды, бекіткіштерді және басқа бөлшектерді бекіту үшін, сондай-ақ сымдар мен сымдарды кесу үшін қолданылады. Беті тістелген және арнайы ойықтары бар губкалар жалпақ және дөңгелек заттарды ұстауға қабілетті. Тістеуіктер кәсіби және тұрмыстық салада қолданылады.Артықшылықтарықұрал беріктігі мен тозуға төзімділігімен ерекшеленеді, себебі ол 45 көміртекті болаттан жасалған.Кесетін элементтердің ресурсы жоғары, себебі олар шамамен 46 HRC қаттылыққа дейін жоғары жиілікті токтармен сөндіріледі.Қысқыш бөлшектер жоғары жүктеме кезінде деформацияланбайды, өйткені олардың қаттылығы шамамен 40 HRC.Тістеуік қара никельмен қапталғандықтан коррозияға және механикалық зақымға төзімді.Екі бөліктен тұратын тұтқалар эргономикалық пішінге ие және жұмыс процесін жеңілдету үшін саусақ тіректерімен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.363 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996014203 |
- Бағасы: 1 911 ₸

