
Классикалық тістеуік, 160 мм, тегістелген, Спарта пластикалық тұтқалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық тұтқалары бар, ұзындығы 160 мм болатын, тегістелген Sparta Classic 16957 тістеуіктері әртүрлі заттарды ұстауға, майыстыруға немесе туралауға мүмкіндік береді. Арнайы ойықтары бар губкалар дөңгелек бөліктерді ұстауға мүмкіндік береді, ал кесу жиектері сымдар мен сымдарды оңай тістейді. Тістеуіктер кәсіби және тұрмыстық міндеттерді шешу үшін қолданылады. Артықшылықтары Жұмыс бөлшектері 45 маркалы көміртекті болаттан жасалған және тегістелген, сондықтан олар беріктік пен беріктікпен сипатталады. Кесу жиектері 53 HRC дейін жоғары жиілікті токтармен шыңдалған, сондықтан олар қатты сымды өткірлігін жоғалтпай өңдей алады. Қысқыш бөлшектердің қаттылығы 45,5 HRC құрайды және жоғары жүктеме кезінде деформацияланбайды. Пластикалық тұтқалар саусақ тіректерімен жабдықталған, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.229 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996083407 |
- Бағасы: 940 ₸

