
Классикалық тістеуік, 180 мм, тегістелген, Спарта пластикалық тұтқалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық тұтқалары бар, ұзындығы 180 мм болатын, тегістелген Sparta Classic 16958 тістеуіктері әртүрлі заттарды ұстауға, майыстыруға немесе туралауға мүмкіндік береді. Арнайы ойықтары бар губкалар дөңгелек бөліктерді ұстауға мүмкіндік береді, ал кесу жиектері сымдар мен сымдарды оңай тістейді. Тістеуіктер кәсіби және тұрмыстық міндеттерді шешу үшін қолданылады. Артықшылықтары Жұмыс бөлшектері 45 маркалы көміртекті болаттан жасалған және тегістелген, сондықтан олар беріктік пен беріктікпен сипатталады. Кесу жиектері 53 HRC дейін жоғары жиілікті токтармен шыңдалған, сондықтан олар қатты сымды өткірлігін жоғалтпай өңдей алады. Қысқыш бөлшектердің қаттылығы 45,5 HRC құрайды және жоғары жүктеме кезінде деформацияланбайды. Пластикалық тұтқалар саусақ тіректерімен жабдықталған, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.272 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996083414 |
- Бағасы: 1 069 ₸

