
Эконом тістеуіктері, 160 мм, тегістелген, матрицалық пластикалық тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 160 мм, пластмасса тұтқалары бар Matrix Econom 16992 тегістеуіш тістеуіктері слесарь, ағаш ұстасы және монтаждау жұмыстарын орындау кезінде қажет. Олар жалпақ және дөңгелек заттарды ұстайды, сонымен қатар сымдар мен сымдарды тістейді. Тісті беті бар жақтары бөлшектерді мықтап бекітеді. Құрал құрылыс, жөндеу, автокөліктерге техникалық қызмет көрсету кезінде қолданылады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы.АртықшылықтаРыжұмыс бөлшектері 45 көміртекті болаттан жасалған, сондықтан олар беріктік пен беріктікпен сипатталады.Қысқыш беттердің қаттылығы шамамен 40 HRC құралды айтарлықтай күш қолдану арқылы жұмысқа төтеп беруге мүмкіндік береді.Кесу жиектері шамамен 46 HRC қаттылыққа дейін жоғары жиілікті токтармен сөндіріледі және ұзақ уақыт пайдалану кезінде өнімділік қасиеттерін сақтайды.Болат бөлшектердің беті тегістелген, бұл оларға механикалық беріктік береді.Пластмассадан жасалған тұтқалар ұстағыштармен жабдықталған, соның арқасында олар қолға сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.243 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996005249 |
- Бағасы: 1 210 ₸

