
Құрама тістеуіктер Grand, 160 мм, никельмен қапталған, екі компонентті тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 160 мм, екі бөліктен тұратын тұтқалары бар, никельмен қапталған Matrix GRAND 16908 тістеуіктерінің комбинациясы әртүрлі дайындамаларды, бекіткіштерді, сымдарды немесе сымдарды ұстауға мүмкіндік береді. Жақтарда 2 ұстау аймағы бар, сондықтан олар тегіс және дөңгелек бөліктерді мықтап қыса алады. Тістеуіктер кескіш жиектермен жабдықталған, сондықтан оларды сымдарды тістеу үшін пайдалануға болады. Құрал құрылыс алаңында, слесарь және ағаш шеберханасында, сондай-ақ үйде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Механикалық кернеулерге төзімділік — тістеуіктер 45 маркалы көміртекті болаттан жасалған. Беріктік және тозуға төзімділік — жұмыс бөліктері жоғары жиілікті токтармен сөндірілді. Бөлшектерді сенімді ұстау — қысқыш беттерде өткір ойықтар бар. Коррозиядан қорғау — жұмыс беттеріне никельмен қапталған. Жұмыс кезіндегі жайлылық — саусақ ұштары бар екі бөліктен тұратын тұтқалар қолыңызда ыңғайлы орналасады және алақаныңыздан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996014890 |
- Бағасы: 1 124 ₸

