
Nickel тістеуіктері, 200 мм никельмен қапталған, екі компонентті Matrix тұтқалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм, екі компонентті тұтқалары бар, никельмен қапталған Matrix NICKEL 16906 тістеуіктері жөндеу және монтаждау жұмыстарын орындауға арналған. Ойық жақтары әртүрлі пішіндегі бөлшектерді, бекіткіштерді, сымдарды немесе сымдарды мықтап ұстайды. Кесетін жиектер сымды тістеуге мүмкіндік береді. Тістеуіктер кәсіби және тұрмыстық салаларда қолданылады. Артықшылықтары Құрал 45 маркалы берік болаттан жасалған, сондықтан ол тозуға төзімді және берік. Жұмыс жиектері 53 HRC дейін сөндірілген, сондықтан олар кесу қасиеттерін жоғалтпай қатты сымды өңдей алады. Екі ұстағыш аймағы бар губкалар тегіс және дөңгелек бөлшектермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Никельмен қапталған жұмыс беттері коррозияға ұшырамайды, бұл тістеуіктердің қызмет ету мерзімін ұзартады. Екі компонентті тұтқалар қолмен сырғып кетпейді және арнайы аялдамалары бар, бұл жұмыс кезінде жайлылық пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.383 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996014357 |
- Бағасы: 1 753 ₸

