
Құрама тістеуіктер, 160 мм, екі компонентті тұтқалар Matrix Professional
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 16942 мм Matrix 160 құрама тістеуіктері, екі бөліктен тұратын тұтқалары бар, жалпақ және дөңгелек бөлшектерді ұстауда сәтті жұмыс істейді. Өткір ойықтар жақтардың сырғып кетуін болдырмайды. Кесетін жиектер сымдар мен сымдарды тістеуге мүмкіндік береді. Тістеуіктер құрылыс алаңында, слесарь немесе ағаш шеберханасында, сондай-ақ үйде, саяжайда және гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Жұмыс бөлшектері жоғары жүктеме кезінде деформацияланбайды, өйткені олар маймен сөндірілген және шыңдалған беріктігі жоғары хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған. Қысқыш бөлшектердің тозуға төзімділігі артады, өйткені олардың қаттылығы 43-50 HRC. Кесу жиектері қатты сымды тиімді тістейді, себебі олар жоғары жиілікті токтармен сөндіріледі. Құралмен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені бедерлі беті бар екі бөліктен тұратын тұтқалар қолыңызда сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.24 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996083599 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

