
Құрама тістеуіктер, 200 мм, CrV, көп функциялы, жылтыратылған Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біріктірілген көп функциялы тістеуік Matrix 16921, CrV, ұзындығы 200 мм, жылтыратылған, жөндеу, слесарь және электр монтаждау жұмыстарында қолданылады. Тегіс және дөңгеленген бөлшектерді мықтап бекітіңіз. Құрал сымдардағы оқшаулауды аршуға, терминалдарды қысуға бейімделген, сонымен қатар сымдарды, сымдарды, шегелерді және бұрандаларды кесуге, болттар мен гайкаларды бұрап алуға болады. Тістеуік құрылыс алаңында, жөндеу жұмыстары кезінде, сондай-ақ көлікке техникалық қызмет көрсету үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Тістеуіктер қатты материалдармен жұмыс істегенде деформацияланбайды, өйткені хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған. Болат беттері химиялық бояудан өткендіктен коррозиядан қорғалған. Жұмыс жиектерінің ресурсы жоғары, себебі олар жоғары жиілікті токтармен шыңдалған. Қысқыш бөлшектер өткір ойықтардың арқасында бөлшектерді мықтап ұстайды. Эргономикалық тұтқалар қолыңыздан сырғып кетпейді, бұл ұзақ уақыт жұмыс істегенде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.39 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 27 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 13 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996019536 |
- Бағасы: 2 696 ₸

