
Біріктірілген тістеуіктер, 200 мм, 1000 В дейінгі диэлектрлік тұтқалар, мырышталған (ТҮБІ) Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біріктірілген мырышталған тістеуік түбі 16987 ұзындығы 200 мм, 1000 В-қа дейінгі диэлектрлік тұтқалары сымды тістеуге, бөлшектерді ұстауға және қаңылтырды майыстыруға арналған. Олар слесарлық және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде таптырмайтын көмекшілерге айналады. Тістеуіктерді өткізгіш контактілермен немесе 1000 В дейінгі материалдармен жұмыс істеу үшін пайдалануға болады. Назар аударыңыз — жұмысты орындамас бұрын кернеуді өшіру керек!Артықшылықтарыжұмыс бөлігінің беріктігі мен беріктігін ол жасалған көміртекті болат U7A қамтамасыз етеді.Тістеуіктердің мырышталған металл бөліктері коррозияға ұшырамайды.Тұтқаларға тіреулер қолды металл бөлшектермен жанасудан сақтай отырып, жұмыс қауіпсіздігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.375 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.02.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.НА99.В.01293-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС"ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НА99.В.01293-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | көміртекті болат |
| Кернеу | 1000 В |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4690522006435 |
- Бағасы: 3 062 ₸

