
Құрама тістеуіктер, 200 мм, сәндік тұтқалар (ТҮБІ) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біріктірілген тістеуік түбі 16986, ұзындығы 200 мм, сәндік тұтқалары бар, бөлшектерді ұстауға, сымдарды тістеуге, қаңылтырды майыстыруға мүмкіндік береді. Құрал монтаждау және слесарлық жұмыстарды жүзеге асыру үшін жеке шеберлерге пайдалы болады.АртықшылықтаРыжұмыс бөлігі U7A көміртекті болаттан жасалған, соның арқасында тістеуік ауыр жұмысқа төтеп бере алады.Химиялық тотығу металл бөлшектерінде коррозияның пайда болуына жол бермейді.Пластикалық тұтқалар жұмыс ыңғайлылығын арттырады, себебі құралды ауырлатпайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.33 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | көміртекті болат |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800024626 |
- Бағасы: 2 213 ₸

