
Соққылы механикалық тістеуіктер, 260 мм, көп функциялы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 260 мм Matrix 16922 соққылы-механикалық тістеуік — көп функциялы құрал, мақсатына сай жұмыс істеуден басқа, слесарь балғасы мен жылжымалы тістеуік қызметін атқара алады. Бөлшектерді ұстау және ұстау, сымдар мен сымдарды кесу, бекіткіштерді жүргізу және металл өңдеу, сантехникалық құбырларды ұстаумен байланысты жұмыстарды орындау кезінде қолданылады. Артықшылықтары Тістеуік хром-ванадий тобының беріктігі жоғары болаттан жасалған, сондықтан тозуға және механикалық зақымға төзімді. Жұмыс жиектері жоғары жиілікті токтармен шыңдалған, бұл олардың қызмет ету мерзімін арттырады. Жұмыс беттерінің пішіні тегіс және дөңгелектелген заттарды ұстауға мүмкіндік береді. Губкалар өткір ойықтармен жабдықталған, сондықтан бөлшектерді мықтап бекітеді. Болат бөлшектердің коррозиядан қорғайтын қорғаныш жабыны бар. Ойық беті бар тұтқалар қолыңызда сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.622 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996019543 |
- Бағасы: 2 331 ₸

